KONST / Ramar / Ram 6583746
nr 658 3746
Ram
1800-tal, 78x118
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 september 2010
kl 17:53:47
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
Tilgman Keramik